Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez erzecznikstelmet » Pn sty 15, 2018 18:17

mexxxid napisał(a):ile zużywacie podczas zimy mniej więcej tego pelletu? Zastanawiam sie między gazem a pelletem, gaz chyba teraz mocno podrożal i nie wiem czy nie leepiej iść w pellet


Witam! Moja droga, serdecznie zachęcam do skorzystania z przykładowych kalkulatora kosztów różnych źródeł opału, który znajdziesz na stronie: polishpellet.com/kalkulator_kosztow Dzięki jego pomocy możesz np. porównać koszty ogrzewania gazem i pelletem.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
erzecznikstelmet
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz wrz 07, 2017 19:32

Postprzez » Pn sty 15, 2018 18:17

 

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez arni » Wt lut 27, 2018 19:03

ja mam piec z podajnikiem na ekogroszek i pellet ale z reguły opalam pelletem ponieważ według mnie temu piecu odpowiada bardziej pellet piec pracuje płynnie i mam dostawy pelletu pod dom a zamawiam bezpośrednio od producenta ze strony epellety.pl
arni
 

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez bimmers » Cz mar 01, 2018 22:15

Mnie się wydaje że ekogroszek jest lepszy
bimmers
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 22:13

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez vega » Pn mar 19, 2018 15:45

bimmers napisał(a):Mnie się wydaje że ekogroszek jest lepszy

na jakiej podstawie tak sądzisz??
pellet jest ekologiczniejszym rozwiązaniem. powstaje mało popiołu, ma przyjemny zapach. dobrą kaloryczność
vega
 

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez sapsar4 » Wt mar 20, 2018 22:08

A nie lepiej w ogóle ogrzewać gazem?
sapsar4
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 22:06

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez Alka » Pn lis 26, 2018 20:16

Pewnie, że gazem najlepiej. Kupujesz taki nowoczesny kocioł - https://bongioanni.pl/play/ i masz ekologiczne i bezobsługowe ogrzewanie. W dodatku w dobrej cenie (zarówno jeśli chodzi o sam zakup kotła, jak i jego instalację, jak i później użytkowanie). I nie boisz się coraz to nowych ustaw antysmogowych, bo ogrzewanie gazem, to ogrzewanie czyste i bezpieczne dla środowiska i człowieka.
Alka
 
Posty: 57
Dołączył(a): N lip 09, 2017 10:13

Re: Pellet czy ekogroszek? Czym lepiej ogrzewać?

Postprzez Arekmieszko » Pn wrz 02, 2019 06:15

Ja jestem jednak zwolennikiem ogrzewania na wegiel. Jak mamy wegiel dobrej jakosci od https://sobianek.pl/ to naprawde cieplo utrzymuje sie swietnie i niewiele go trzeba zeby ogrzac caly dom
Arekmieszko
 
Posty: 21
Dołączył(a): N paź 22, 2017 15:48

Postprzez » Pn wrz 02, 2019 06:15

 

Poprzednia strona

Powrót do Remont

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron